فواید دمنوش بابونه

فواید دمنوش بابونه + دمنوش بابونه + دمنوش

فواید دمنوش بابونه

فواید دمنوش بابونه 

فواید دمنوش بابونه برای سلامت جسم و شادابی پوست تأثیرات فوق العاده ای دارد که در این مقاله به بررسی برخی از این فواید می پردازیم با مجله خبری پارس مای همراه باشید.

جلوگیری ازحساسیت و درخشندگی پوست

حساسیت های پوستی جزو مواردی می باشد که برخی از افراد از آن رنج می برند برای برطرف کردن این مشکلات پوستی از دمنوش بابونه استفاده کنید به این طریق که پنبه را آغشته به آن کنید و به محل های حساس پوست خود بزنید علاوه بر برطرف کردن این مورد از این دمنوش به عنوان روشن کننده پوست استفاده می شود و برای درخشنگی پوست خود مصرف آن را فراموش نکنید.

فواید دمنوش بابونه + دمنوش بابونه + دمنوشبرطرف کردن فرو رفتگی زیر چشم و تیرگی آن

در برخی اوقات از کار کردن و خستگی زیاد چشم دچار خستگی و فرو رفتگی می شود در این مورد هم استفاده از دمنوش بابونه مفید می باشد و مصرف آن فرو رفتگی و سیاهی دور چشم را از بین می برد و در صورتیکه حد درجه دما دمنوش به حد مطلوب و ولرمی رسید آن را به پنبه آغشته کرده و دور چشم خود را با آن ماساژ می دهیم این کار موجب می شود خستگی ناشی از کار زیاد و سیاهی دور چشمتان از بین رود.

برطرف کردن شوره سر

مصرف این دمنوش از خارش پوست سر و شوره آن جلوگیری می کند افرادیکه پوست سرشان حساس است و مدام شوره می زند مصرف دمنوش بابونه را فراموش نکنند.

درمان زخم معده و معده درد

افرادیکه به زخم معده دچار هستند و معده ضعیفی دارند در هفته سه بار مصرف این دمنوش را فراموش نکنند بابونه خواص ضدالتهابی دارد مصرف آن در درمان زخم معده و گرفتگی روده توصیه می شود و در مواقعی که حالت تهوه و دل درد دارید این دمنوش را مصرف کنید. 

کنترل کردن قند خون

فواید دمنوش بابونه + دمنوش بابونه + دمنوش

افرادیکه از بیماری دیابت رنج می برند این دمنوش رو مصرف کنند زیرا مصرف این دمنوش موجب می شود سطح قند خون ثابت بماند و به کنترل دیابت کمک می کند.

درمان سردرد

افرادیکه در طول روز دچار سردرد می شوند و از درد میگیرن رنج می برند دمنوش بابونه مصرف کنند و همچنین افرادی که سینوزیت دارند مصرف این دمنوش را فراموش نکنند.

درمان سرما خوردگی و سرفه

در مواقع سرما خوردگی و آنفولانزای شدید این دمنوش را مصرف کنید زیرا موجب کاهش گلو درد و سرفه های شدید می شود و از تب شدید جلوگیری می کند.

آرامش اعصاب  

 مصرف دمنوش بابونه موجب آرامش اعصاب می شود و در مواقعی که در شرایط و حالت استرس ، ترس قرار دارید از این دمنوش مصرف کنید. 

مسکن درد ها

در مواقعی که دندان درد دارید یا به کمر درد و سر درد دچار شدید مصرف این دمنوش موجب کاهش درد ها و آرام شدن آن ها می شود. 

مواقعی که مصرف دمنوش بابونه مضر است

در مواقعی که دارو هایی مصرف می کنید که موجب رقیق شدن خون می شود بطور مثال: سیکلوسپورین ، بنزودیازپین و… و همچنین مصرف الکل ازمصرف دمنوش بابونه خودداری کنید.

مصرف این دمنوش در هنگام بارداری موجب ایجاد آلرژی در فرد می شود در این دوره از مصرف این دمنوش اجتناب کنید.

درصورت مصرف بیش از حد این دمنوش موجب ایجاد آلرژی در فرد می شود و همچنین موجب سردرد ، حالت تهوع ، زخم دهان ، و ورم چشم می شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه