مشتریان گرامی اگر هزینه سفارش شما بیشتر از صد هزار تومان باشد ارسال آن به هر جای ایران رایگان خواهد بود

هزینه ارسال محصولات در خریدهای کمتر از صد هزار تومان در شهر تهران مبلغ 4500 تومان می باشد. لازم به ذکر است خریداران محترم شهر تهران محصولات خود را توسط پیک موتوری دریافت نموده و از امکان پرداخت هزینه هنگام تحویل کالا برخوردارند.

هزینه ارسال محصولات در تمامی شهرستان ها بطور ثابت مبلغ 9900 تومان می باشد. سفارشات در شهرستان ها توسط پست پیشتاز ارسال می گردد و زمان رسیدن کالا به مشتری معمولا بین یک تا پنج روز متغیر است.

مشتریان عزیزی که به دفعات از فروشگاه اینترنتی پارس مای خرید داشته باشند پارس بن تخفیف ده درصدی دریافت می نمایند و می توانند در تمامی خریدهای خود از تخفیف ده درصدی استفاده نمایند.

albeni
AMAZON
aeroplane
اچ پی
spangler
Skippy
Esgir
Sniezka
expressi
OXYDENT
OLIVERA

سیاست های حمایتی پارس مای از خریداران محترم

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص پارس مای هستید؟  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از پارس مای خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، پارس مای با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که پارس مای پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از پارس مای!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح پارس بن، نگاه ویژه‏‌ی پارس مای به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با پارس مای ، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!